Pobierz

oświetlenie LED dla szkół i uczelni

Nie trać czasu. Zadbaj o oszczędności już dziś.

Nie trać czasu. Zadbaj o oszczędności już dziś.

Warto wykorzystać niezwykle długi czas, kiedy uczniowie pozostają w domach na wykonanie bezpiecznego, profesjonalnego audytu, obliczeń i instalacji oświetlenia zgodnego z aktualnymi normami. Modernizacja oświetlenia przeprowadzona już teraz pozwoli szkole na powrót do pracy na najwyższych obrotach i w dowolnych godzinach bez, obaw o wysokie koszty oświetlenia sal lekcyjnych. Niezależnie od tego czy wymieniane będą tradycyjne świetlówki na odpowiedniki LED, czy stworzony zostanie zaawansowany system sterowania obsługujący światło w szkole, stare lampy, a zwłaszcza jarzeniówki powinny jak najszybciej zostać wymienione na energooszczędne.

Nie czekaj. Zadbaj o oszczędności już dziś – wymień oświetlenie na LED. 

wymiana na led – dlaczego teraz?
nie trać czasu
nie trać czasu

Trwająca obecnie wyjątkowo długa nieobecność uczniów w szkole i wolne zasoby czasowe firm instalacyjnych to potencjał, którego nie można marnować.

zadbaj o przyszły budżet
zadbaj o przyszły budżet

Dokładne kalkulacje i optymalne oświetlenie zaprojektowane teraz przez naszych ekspertów zagwarantuje niskie koszty energii jesienią, nawet przy pracy na dwie zmiany.

 

modernizuj bez wkładu finansowego
modernizuj bez wkładu finansowego

Instalując oświetlenie LED masz szansę na najtańsze finansowanie inwestycji, które może zostać spłacone z oszczędności na rachunkach za energię elektryczną.

Skontaktuj się z nami i wyceń instalację oświetlenia LED w swojej szkole
hsk ledy
NIŻSZE RACHUNKI zdrowe światło
Energomodernizacje oświetlenia w szkołach nigdy nie były łatwiejsze.

Nowoczesne i właściwie zaprojektowane oświetlenie to nie tylko znaczne oszczędności energii ale również zdrowie i lepsze wyniki młodzieży w nauce. Nie wszyscy jednak zdają sobie sprawę z tego, jak łatwo można przeprowadzić kompletną modernizację oświetlenia nawet bez wkładu finansowego.

Pobierz plik
Modernizacja oświetlenia
Darmowy audyt
Darmowy audyt

Kontrola zgodności oświetlenia z aktualnymi normami oraz inwentaryzacja typów opraw oświetleniowych.

Kalkulacja czasu zwrotu
Kalkulacja czasu zwrotu

Oparta na cenie kWh i czasie pracy poszczególnych pomieszczeń w budynku Twojej szkoły.

Wsparcie techniczne
Wsparcie techniczne

Pomoc dla wykonawcy i inwestora na etapie realizacji i odbiorów. Pomiary i protokoły powykonawcze zgodne z aktualnymi przepisami.

artykuły eksperckie – LED dla szkół
Normy oświetleniowe dla szkół i uczelni

Weryfikacja natężenia oświetlenia staje się coraz łatwiejsza, a profesjonalny luksomierz stał się częścią wyposażenia każdego inspektora budowlanego, BHP-owca czy specjalisty ds zabezpieczeń przeciwpożarowych. Warto więc przed przystąpieniem do instalacji czy modernizacji oświetlenia na LED zapoznać się z podstawowymi wytycznymi norm oświetleniowych, by nie dać się zaskoczyć w trakcie odbiorów. 

Zobacz więcej
LED LEDOWI nierówny. Jak uniknąć problemów przy modernizacji oświetlenia

Bezproblemowa i efektywna instalacja LED wymaga fachowego podejścia. Czym kierować się w doborze oświetlenia, żeby uniknąć dodatkowych kosztów, nakładów czasowych i konieczności wymiany opraw?

Zobacz więcej
Nasza strona internetowa wykorzystuje pliki cookies.
Kontynuując jej przeglądanie wyrażasz zgodę na używanie plików cookies oraz akceptujesz Politykę prywatności obowiązującą na tej stronie.