Pobierz

LED DLA RETAIL

hsk ledy
Oświetlenie LED dla salonów, sklepów i showroomów
Dobre oświetlenie może zdziałać cuda

Retail to specyficzna branża – światło ma kluczowe znaczenie dla decyzji zakupowych, a komfort wzrokowy i dobrze zbudowany nastrój ekspozycji może zmodyfikować zachowania klienta. Dlatego oświetlając obiekty handlowe warto zaufać specjalistom. Odpowiednie natężenie światła, jego barwa i kierunek mogą stać się drogowskazem dla klientów i pomóc im w zakupach.

Czytaj więcej
ARTYKUŁY EKSPERCKIE dla retail
ENERGOMODERNIZACJE OŚWIETLENIA

Wymiana tradycyjnych źródeł światła na LED gwarantuje oszczędności - zmniejszenie zużycia energii elektrycznej oraz zlikwidowanie kosztów związanych z wymianami źródeł światła, co jest szczególnie dotkliwe dla użytkowników wysokich obiektów. Przed rozpoczęciem energomodernizacji i wymiany oświetlenia na LED warto zapoznać się z podstawowymi informacjami o tym, jak to zrobić. 

Zobacz więcej
Dlaczego LED? Zbadaliśmy to.

Światło słoneczne uważamy za najdoskonalsze, bo do takiego światła ludzkie oko przystosowywało się przez miliony lat ewolucji. Niestety nie jest ono dostępne przez całą dobę i nie dociera do każdego miejsca, zatem musi być zastępowane i uzupełniane światem sztucznym.

Już od czasów Edisona wynalazcy dążyli do tego, aby światło, przy którym pracujemy i żyjemy było jak najbardziej komfortowe, a więc zbliżone do światła słonecznego. Natomiast zarówno ze względu na ekonomię jak i ekologię, pobór prądu służącego do wyprodukowania takiego światła powinien być jak najniższy. Zestawiliśmy jakość i efektywność dostępnych obecnie źródeł sztucznego światła, żeby pokazać, jak doskonałą technologią jest LED.

Zobacz więcej
Nasza strona internetowa wykorzystuje pliki cookies.
Kontynuując jej przeglądanie wyrażasz zgodę na używanie plików cookies oraz akceptujesz Politykę prywatności obowiązującą na tej stronie.