Pobierz
Realizacje
Retail

salon 4f w Ostrowcu Świętokrzyskim
oświetlenie LED dla retail

Oświetlenie HSK LEDY trafiło do kolejnego nowootwartego salonu polskiej sieci odzieży sportowej 4F. Ponkt sprzedaży zaprojektowany w charakterystycznym czarnym stylu został oświetlony reflektorami szynowymi z serii Lira. Projektanci wybrali czarne oprawy o minimalistycznym stylu, z wbudowanym w obudowę zasilaczem. Reflekotry zainstalowane na szynach w standardzie Global . Dzięki wyborowi tego typu oświetlenia, istnieje możliwość łatwego i szybkiego dostosowywania światła do potrzeb ekspozycji sklepu. 

Witryny zostały oświetlone białymi reflaktorami Lira, a w przymierzalniach dodatkowo zastosowano oprawy Feniks w białych obudowach, montowane dostropowo w suficie zwieszanym. 

Ekspozycja prezentuje się doskonale w intensywnym świetle opraw Lira. Kolory prezentowanych produktów są doskonale odzwierciedlone dzięki zastosowaniu wysokiej jakości diod o wysokim współczynniku oddawania barw Ra (CRI).

4F

Galeria Ostrowiec

Adama Mickiewicza 30, 27-400 Ostrowiec Świętokrzyski

Zapytania o nietypowe realizacje oświetleniowe prosimy kierować do działu handlowego

(+48) 12 269 35 45 w. 16
info@hskledy.com.pl
Wróć do listy
Nasza strona internetowa wykorzystuje pliki cookies.
Kontynuując jej przeglądanie wyrażasz zgodę na używanie plików cookies oraz akceptujesz Politykę prywatności obowiązującą na tej stronie.